Tantsustuudio Alhambra

KÕHUTANTS, MUSTLASTANTS, HISPAANIA TANTS

Tantsustuudio Alhambra

KÕHUTANTS, MUSTLASTANTS, HISPAANIA TANTS

 

Tantsutunnid hooajal 2022/2023:

Kõigile huvilistele!

Liituda võib hiljem aastaringselt!

Nii nagu iga liikumine, on ka kõhutants tervisele kasulik. See naiselik tantsustiil sobib igas vanuses ja kehakaalus naisele. Valdavalt tegelevad kõhutantsuga naised, kuid tants sobib ka meestele. Tähtis on tahe. Kõhutants on improvisatsiooniline tants, millel ei ole rangeid reegleid ega piiranguid. Kõhutantsu saab tantsida nii idamaise muusika, elektroonilise muusika kui ka heavy metali järgi. Tantsutunni eesmärk on õppida oma keha tundma, ning avastada mõnus liikumisvõimalus. Kõhutants ei treeni ainult kõhtu, vaid ka jala-, käte-, õlgade- ja vaagnalihaseid. Tantsuliigutused on suunatud kogu kehale. Kõhutants aitab lisaks kõigele ennetada soolade ladestumist, luuhõrenemist ja radikuliiti. Juba lühiajaline treening teeb kehahoiu avatumaks, pehmemaks ja enesekindlamaks. Kõhutantsu nimetatakse teisiti viljakustantsuks. Arvatakse, et kõhutantsija pulmas ennustab pruutpaarile viljakust.

 

Kõhutants ehk idamaine tants ALGAJAD (juhendaja Heli)                                                  Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2. 

Alustab  1. september 2022! 

T 20.35-21.35 ja N 20.35 – 21.35  Tunnid 2 x nädalas kuutasu 50€. Kehtib üks kalendrikuu. Ühe tunni hind 12€. Proovitund TASUTA🙂 

Kõhutants ehk idamaine tants  KESKTASE (juhendaja Heli)                                                    Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2. 

                                         

T 19.25 – 20.25 ja N 19.25-20.25 Tunnid 2 x nädalas kuutasu 50€. Kehtib üks kalendrikuu. Ühe tunni hind 12€. Proovitund TASUTA🙂

 

Kõhutants ehk idamaine tants EDASIJÕUDNUD (juhendajad Heli ja Ulrike)                               Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2. 

Alustab taas 1. september 2022!                

T 18.15-19.15 ja N 18.15-19.15  8 korra kaart 53€. Kehtib kaks kuud  ja vaid edasijõudnute tundides.  Proovitund TASUTA🙂

 

Mustlastants, hispaania fusioon ja idamaine tants kõigile huvilistele (KESKTASE ja ALGAJAD) (juhendaja Riina-Ester) Kolmapäeviti Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2 ja neljapäeviti Nõmme Maja, Valdeku 13.

Alustab taas 1. september 2022! 

Õpitakse peamiselt hispaania fusionit ja mustlastantsu, aga ka idamaist (kõhu)tantsu. K 17.45- 18.45 ja N 18.00 – 19.00 Tunnid 2 x nädalas kuutasu 50€. Kehtib üks kalendrikuu. Ühe tunni hind 12€. Proovitund TASUTA 🙂 

 

Mustlastants, hispaania fusion ja idamaine tants SEENIORID (juhendaja Riina-Ester)                Nõmme Kultuurikeskus, Turu plats 2. 

Alustab taas 1. september 2022!  

N 10.30 – 11.30 Kuutasu 1 x nädalas pensionäridele 20€. Proovitund TASUTA 🙂                                                                                                                        

Nõmme Kultuurikeskuse I korruse väike saal.

Alhambra Kevadkontsert 2019 (Foto: Meeli Tulik)

Mida kõhutantsu treeningule kaasa võtta? Selga sobib ükskõik milline särk (T-särk, top vms.). Jalga sobivad retuusid või mugavad püksid. Tantsida võib tantsu-või võimlemiseks mõeldud sussidega, sokkidega või paljajalu. Puusale võib siduda kas kergema rätiku, salli või kõhutantsu puusarätiku. Treeningusse võib kaasa võtta pudeli vett. Soovi korral võtta kaasa pesemiseks vajalikud asjad ja kuivatamiseks rätik.